Jak se konečně cítit skvěle, zhubnout a zpevnit postavu?

Zjistěte, jak efektivně měnit své návyky a cítit se lépe. Stáhněte si kapitolu zdarma!

Jak se můžete cítit skvěle, zpevnit postavu a zhubnout pár kilo, bez extrémních diet a bez toho, abyste museli kompletně změnit svůj dosavadní životní styl?


Pravděpodobně sami cítíte, že potřebujete pravidelný režim, jíst o něco zdravěji a začít se hýbat, ale jste zahlcení emaily a nevíte kam dřív skočit nebo se už po práci nedokážete dokopat. 

Možná jste i odhodlaní, ale pořád odkládáte začátek, protože na internetu koluje mnoho informací, které jsou často zcela protichůdné, takže nevíte čemu  věřit a jak správně začít.

A co když jste už začali, ale brzy vám došla vůle, protože jste si nastavili příliš omezující režim a vrátili jste se zpět do starých kolejí?

Nebojte, nejste v tom sami.

Mnoho lidí, se kterými jsem spolupracoval na tom byla podobně a vždy byli velmi překvapení, když zjistili jednu důležitou věc.

Abyste shodili pár kg a cítili se lépe, nepotřebujete mít silnou vůli. 

Potřebujete hlavně správný systém a jednoduchá pravidla.

Myslíte, že když si jednou přečtete návod na to, jak programovat, tak si můžete sednout k počítači a vytvořit aplikaci? 

Těžko.

I přesto si lidé myslí, že když si na internetu přečtou, co mají jíst nebo si nechají sestavit jídelníček, začnou okamžitě hubnout.

Mnoho lidí ví dobře, jak se správně stravovat a cvičit a přesto nemají výsledky, které by chtěli.

Proč?

Protože nedokáží nabyté informace využít v praxi.

Během posledních pěti let mi pod rukama prošly desítky lidí, kterým jsem pomáhal změnit jejich životní styl.

Většina z nich se chce hlavně cítit lépe, vypadat dobře a být zdraví.

Jen málokdo si ale může dovolit trávit cvičením a stravováním hodiny denně, dodržovat striktní dietu a vzdát se společenského života.

A když už ano, ne déle než pár týdnů.

Proto jsem začal hledat způsoby, jak dosáhnout skvělých výsledků relativně snadno a bez drastického omezování.

Nejčastější chybou je, že se lidé soustředí na příliš mnoho zbytečných detailů najednou a z toho většina navíc není vůbec důležitá.

Kvůli tomu nedělají nic z toho pořádně a nemají výsledky.

Nejíte aspoň šestkát denně?

Nebo přes den nemáte na jídlo čas a jíte po 18. hodině?

Nestíháte snídat?

Jíte pečivo nebo mléčné výrobky?

Taky jste si mysleli, že to jsou důvody, proč nehubnete? 

Omyl!

Tyto věci jsou nepodstatné.

 V jednoduchosti je síla a pro začátečníky to platí dvojnásob.

Pokud chcete zhubnout, být zdraví a plní síly, je potřeba dodržovat jednoduchá pravidla, která vás tolik neomezují v běžném životě.

Díky tomu můžete hubnout přirozeně, relativně snadno a hlavně dlouhodobě, bez toho abyste se zbláznili.

Jen pozor!

Nemyslete si, že to bude rychle a zadarmo.

Rychlá řešení jako různé detoxy nebo šílené diety vám sice mohou fungovat krátkodobě, ale shozená kila se většinou vrátí rychle zpět včetně pár navíc.

Nemůžete počítat s tím, že budete do práce chodit měsíc a brát rentu do konce života.

Jestli chcete zhubnout trvale, potřebujete si vytvořit režim, ve kterém se budete cítit dobře, přirozeně a nebude vás obtěžovat.

Jak toho dosáhnout?

  • Zaměřte se jen na to nejdůležitější -  20% správě cíleného úsilí vám může přinést 80% výsledků a ušetřit spoustu času a energie.
  • Soustřeďte se v danou chvíli jen na jeden úkol současně - je prokázáno, čím méně úkolů máte, tím lépe je budete plnit.
  • Systematicky si vytvářejte správné návyky - činnosti, které budete časem dělat automaticky a nebudou vyžadovat žádnou energii a vůli.

Jakmile splníte tyto tři podmínky, zásadně zvyšujete svou šanci na úspěch, váš mozek bude pracovat automaticky a vy tak nebudete potřebovat žádné drastické diety ani extrémně pevnou vůli.

Simpl Fat Loss je systém pro ty, kteří chtějí zhubnout a žit zdravěji, ale neví kde začít nebo se jim nedaří novou váhu udržet dlouhodobě.

Naučíte se nejen ty nejdůležitější základy zdravé výživy, ale také praktické metody, jak je využívat v každodenním životě, které vám pomohou konečně zhubnout zdravě, bez extrémů a trvale.

Stáhněte si kapitolu zdarma!


Jaká je hlavní myšlenka Simpl Fat Loss?

Většina lidí, kteří chtějí zhubnout, vlastně skáčou po hlavě do řeky i když neumí vůbec plavat.

Bez jakýchokoliv zkušeností a splněných základů nemáte šanci na úspěch.

Podobně je to s hubnutím. 

Nemůžete si myslet, že můžete kompletně ze dne na den změnit životní styl, když máte minimum zkušeností.

Pokud jste v minulosti byli pokaždé neúspěšní, pravděpodobně jste postupovali špatně. 

S každým dalším selháním se pak snižuje vaše sebedůvěra a vůle něco změnit a je pak velmi snadné uvěřit tomu, že je na vině cukr, pečivo nebo pomalý metabolismus.

Pravdou ale je, že je na vině často jen špatný nebo žádný systém.

Systém Simpl Fat Loss je proto vytvořen, aby zvyšoval vaši šanci na úspěch a zajistil trvalé výsledky.

Celý proces je rozdělen do pěti úrovní, během kterých budete postupně vylepšovat své stravovací návyky a celkově měnit svůj životní styl k lepšímu.

S každou úspěšně zvládnutou úrovní se budete cítit lépe, budete sebevědomější a zdravější.

Rozumně nastavený systém, který budete bez problému dodržovat dlouhodobě, bude totiž vždy lepší než extrémní dieta, kterou vydržíte měsíc.

Ušetříte čas a energii

Dozvíte se to, co je pro vás nejdůležitější a na to se můžete zaměřit. Ušetříte proto čas hledáním těch správných informací a vyhnete se slepým uličkám.

Vyhnete se extrémům

Nemusíte z jídelníčku vyřazovat nic z toho, co máte rádi. Dostatečná svoboda a flexibilita je klíčová pro dosažení dlouhodobých výsledků.

Budete sebevědomější

Díky systematickému plnění jednotlivých úrovní, rapidně zvyšujete svou šanci na úspěch. Vyhnete se tak opakovanému selhání, což buduje vaši sebedůvěru.

Co se v knize dočtete?

eBook je napsán tak, aby byl stručný, čtivý a snadno pochopitelný. Rozsah 109 stran textu doplněn o 30 studií je tak akorát na to, aby obsáhl ty nejpodstatnější informace , které potřebujete vědět a mohli začít ještě dnes. 

1

Úvod do hubnutí

V teoretické část zjistíte, proč je velký rozdíl mezi výživou běžných lidí a profesionálními sportovci nebo vášnivými kulturisty. Dozvíte se, jak hubnutí vlastně funguje a co je opravdu to nejdůležitější, pokud chcete shodit pár kg a cítit se lépe. 

2

Nejčastější otázky o výživě

Existují špatné a dobré kalorie? Co byste vlastně měli jíst? Kdy? Je snídaně opravdu nejdůležitější? Vyplatí se nakupovat Bio potraviny? Co pečivo? Budete po sacharidech přibírat? Můžete jíst večer? Je cukr návykový jako kokain? Vše najdete uvnitř.

 

3

Systém změny stravovacích návyků

Systém Simpl Fat Loss obsahuje pět základních úrovní, kterými je potřeba projít, abyste byli dlouhodobě úspěšní. Během každé z nich budete postupně měnit svůj životní styl k lepšímu, vytvoříte si nové návyky, které s vámi zůstanou dlouhodobě. S každou úspěšně zvládnutou úrovní se budete se cítit lépe, budete sebevědomější a zdravější.

4

Praktické tipy

Protože je vytvořen pro běžné lidi, obsahuje co nejefektivnější metody, snadno využitelné v reálných podmínkách. Naučíte se, jak celý proces co nejvíc zjednodušit, jak si vytvořit nové návyky nebo jak si přizpůsobit vaše okolní prostředí a aby bylo hubnutí maximálně efektivní a relativně snadné.

Marek Janda

Autor knihy

Vystudoval jsem Fakultu Tělesné výchovy a sportu se zaměřemím na aktivity podporující zdraví. Posledních pět let pomáhám jako osobní trenér svým klientům měnit jejich životní styl, být aktivnější a cítit se lépe. Jsem zastánce minimalismu a využití jednoduchých a efektivních metod, protože život nabízí mnoho dalších radostí, na které je potřeba mít taky čas a energii.

Metody jsou ověřeny v reálných podmínkách


Informace, které se v eBooku  dozvíte, jsou podloženy nejen vědou, ale i ověřeny v reálných podmínkách několikaletou praxí s desítkami klientů, kteří procházeli podobnou situací jako vy.


Hodnota těchto informací v případě, že byste si zaplatili osobní konzultace dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce, by byla 6000 Kč.


Kdybyste si chtěli vše nastudovat a vyzkoušet sami, ztratíte několik let experimentováním a čtením hromady knih, abyste nakonec došli k podobnému závěru.


V knize máte vše na jednom místě, ověřeno řadou lidí před vámi a za cenu, kterou utratíte v restauraci za jeden oběd.

Ebook Simpl Fat loss

Program pro začátečníky


199 Kč


  • Základy zdravé výživy
  • Nejdůležitější principy hubnutí
  • Praktický program pro vytváření stravovacích návyků
  • Skvělé tipy pro efektivní změnu životního stylu

Poskytuji 100% garanci vrácení peněz!


Pokud z nějakého důvodu zjistíte, že kniha není pro vás, napište mi na marek@simplcoaching.cz a bez otázek vám pošlu peníze zpět.

Začněte hned!

Důvod proč lidé odkládají změny je ten, že neví, kde začít a bojí se, že ztratí své pohodlí.

Věřte mi, že změna nemusí bolet tak jak si myslíte a může to být vlastně docela sranda.

Kdyby mi někdo před lety předal podobné informace a dostatečně zdůraznil, jak jsou důležité, urval bych mu ruce.

Simplcoaching.cz